Diana a Michaela jsou do konce srpna v Thajsku. Do barcampu se ale vrátí. A budou nám z vlastních zkušeností vyprávět, jak pracovat s časem, aby člověk nevyhořel.

Jak vyhořet, ale nezhasnout. Time management a prevence vyhoření

Přednáška

Tlak společnosti je velký, člověk by měl dělat A i B, studovat, stíhat si užívat života i pracovat, ale vlastně se hlavně specializovat na 1 oblast, kterou bude studovat na vysoké, pak v tom samém oboru pracovat a vydělávat hodně peněz. Podle nás ale není špatné, když člověk zkouší více věcí najednou, klidně i z různých oborů. Občas někde pohoříme, ale i chyby nás posouvají dál.

Obě toho děláme hodně a baví nás věci z různých oblastí. Organizace času a určitý systém preferencí nám pomáhá to všechno zvládat. Pojďme diskutovat o tom, jak se z toho všeho nezbláznit a jak ze své všestrannosti a zkušeností vytěžit maximum.

O lektorkách:

Diana Čechová:

Možná nejsem nejchytřejší na téhle planetě a ani ničím zas tak moc výjimečná, ale snažím se dělat, to co mě baví a v čem vidím smysl. Smysl teď vidím hlavně v cestování a pracování na vlastních projektech, ale kdo ví, jak to bude za pár měsíců? ;) Vždycky jsem byla tak trochu všestranná a neposedná, takže není divu, že jsem se od matematických olympiád časem přesunula k dobrovolničení a studiu sociálních věd. To, co mě ale naučilo nejvíc, jsou brigády. Myslím si, že by si mladý člověk měl vyzkoušet třeba zkusit pracovat rukama, s lidmi, pod tlakem a za málo peněz, jedině tak poznáme sami sebe a naučíme se respektovat ostatní. Ve zkratce: dobrovolničím, pracuju, studuju a cestuju.

Michaela Löfflerová:

Mám doma krabici s diplomy a cenami, můžu ti vyprojektovat ideální samostatnou vesmírnou stanici o velikosti Pardubic, popsat problémy genetiky i zanalyzovat současné problémy mezinárodních vztahů. Dělám toho hodně, některé věci spolu úplně nesouvisí, ale pro mě mají všechny význam. Dobrovolničím, stíhám stáže, pracuji, makám na svých projektech a mimo to ráda cestuju, mezi Prahou a Brnem každý pár dní a často i někam dál :-)

#pardubicky_barcamp Must have:

  1. Toto
  2. Přihlášky na barcamp online
  3. Jak reagovat na některé typy náročných účastníků - na ty, co mluví až příliš nebo naopak na ty, co nemluví vůbec? To vědí Vojta Benda a Radek Drnovský
  4. Skvělá párty v sobotu večer!
  5. Přednáška Filipa Horkého bude ♥

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu