Využij příležitost vyjádřit svůj názor. Úředníci a politici z MŠMT, Evropské komise a Rady EU chtějí znát Tvoje názory na to, co potřebuješ ke svému rozvoji a spokojenému životu. Krátký dotazník Ti nezabere moc času, zapoj se!

Zajímá Tě Tvoje budoucnost, osobní rozvoj, co se děje ve Tvém okolí?

Pak odpověz na 6 otázek

Zapojíš se tím do strukturovaného dialogu EU - Tvoje názory dojdou k úředníkům MŠMT i do Evropské komise. Věnuj pár minut svého času pro svou budoucnost (a dalších mladých lidí také)!

Vyplnil/a jsi dotazník?

Dej ho taky svým spolužákům, kamarádům, členům oddílu, sdílej ho na facebooku (online verzi). Nemáš jak vytisknout více kusů? Napiš nám na lenka@crdm.cz kolik kusů potřebuješ a my Ti je pošleme.

Co s vyplněným dotazníkem?

  • Online dotazník - uložíš ho ve formuláři :-)
  • Pdf dotazník - vytiskneš (nebo si necháš zaslat), rozdáš, vyplníte, odešleš na adresu Lenka Juřenová, Senovážné náměstí 24, 110 00 Praha 1 nebo naskenuješ a pošleš je na adresu lenka@crdm.cz.

V případě jakýchkoli dotazů prosím volej tajemnici Národní pracovní skupiny pro strukturovaný dialog s mládeží Lence Juřenové na 724 090 078 nebo piš na lenka@crdm.cz.

A pozor, dotazník mohou vyplňovat nejen lidé od 13 do 30 let, ale také pracovníci s mládeží. Také Váš názor je potřebný ke zlepšení politiky mládeže.

Ilustrační fotka: © Seppia, projekt Strukturovaného dialogu na téma Komunita & dobrovolnictví v rámci Erasmus+, 7. 4. 2016.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu