Ve spolupráci s Rekonstrukcí státu přinášíme debatu o angažování mladých lidí ve veřejném prostoru!

Dovolte nám vás pozvat na debatu o angažování mládeže ve veřejném prostoru s názvem "I ty jsi občan: Jak mluvit nejen s politiky, aby ti naslouchali". 

Povíme si, jak a proč se vlastně občansky angažovat a co to obnáší. Prozradíme také, jaká jsou s tím spojená úskalí a že někdy není důležité „vyhrát“, ale dojít ke kompromisu.

Hosty debaty budou:

Olga Pek, která se ve své práci jakožto koordinátorka dobrovolníků v protikorupční platformě Rekonstrukce státu zabývá mj. i prací s mladými lidmi.

Vladimír Bodiš, který se jakožto mladý občan věnuje veřejnému prostoru několik let a občanská angažovanost je jeho hobby. Vladimír je zároveň mladý ambasador Strukturovaného dialogu s mládeží.

Debata proběhne v pondělí 21. prosince 2020 od 16:00 přes online platformu Zoom. Akce je zdarma, pro účast se prosím zaregistrujte zde. Odkaz na debatu získáte 30 minut před jejím zahájením na váš e-mail.

Debata bude probíhat v přátelském duchu, takže se oba naši hosté těší na vaše zvídavé dotazy, ale i podněty a zkušenosti! Těšíme se na Vás!

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu