Travelling, influencing politicians, being the face of a new youth movement – sounds good? Check out our call!

Nenechte o sobě rozhodovat ostatní! Evropské karty mládeže EYCA vytvořily informační kampaň o volbách do Evropského parlamentu 2019. Do 16. ledna se můžeš přihlásit a stát se ambasadorem této kampaně.

Chceme, aby se mladí o Evropské unii dozvěděli víc. Aby informovaně volili. Aby vyjádřili své názory a ovlivnili tak to, kam Evropská unie bude směřovat. Tato kampaň je apolitická – důležité je pouze to, aby mladí lidé využili své šance a přišli k volbám.

Hledáme dva mladé lidi, kteří povedou tuto výzvu, stanou se její tváří a ukážou, že to jejich vrtevníkům není jedno! Staň se členem mezinárodního týmu, ve kterém společně připravíte a zrealizujete kampaň na podporu nadcházejících voleb do EP. Čekají tě debaty a setkání s dalšími aktivními lidmi z celé Evropy, budeš v kontaktu s politiky, získáš jedinečné zkušenosti, zdokonalíš své jazykové schopnosti, podíváš se do Bruselu. Na své aktivity navíc získáš finanční příspěvek!

[**Přihlásit se můžeš do 16. ledna 2019 TADY!**](https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWN2Fck5VErnFv1q8uMjDJyXDl64FA...)

Víc info v pdf:

PřílohaVelikost
PDF call.pdf390.77 KB

Mohlo by vás zajímat