„EUROTIME 2015“ je test, u kterého budete "googlit" ostošest! Pobavíte se kreativitou možností a výhry stojí také za to.

Kvíz pro všechny.

Informační síť EUROPE DIRECT Česká republika a Zastoupení Evropské komise v ČR vyhlašují znalostní soutěž „EUROTIME 2015“ pro věkové kategorie: do 15 let a od 16 let.

Soutěž bude probíhat formou znalostního kvízu s tématikou Evropy i Evropské unie, ale nečekejte žádné jednoduché fráze a klasická klišé.

Potrapte mozkové buňky doma v rodině nebo ve škole s pomocí všech kolem. školáci, rodiče i učitelé se mohou zapojit. Z došlých kvízů se vylosují výherci cen.

U některých otázek se příjemně pobavíte :-)


Pravidla soutěže:

Soutěžící zakroužkuje nebo jinak označí v kvízu odpovědi (např. barevně, tučně, podtrhnutím), o kterých si myslí, že jsou správné, a test doručí do nejbližšího informačního centra EUROPE DIRECT.

Testy jsou k dispozici v příloze tohoto článku, nebo on-line na http://eurotime.europe-direct.cz

Z došlých, správně vyplněných, kvízů budou v jednotlivých centrech Europe Direct vylosováni v každé kategorii tři výherci. Navíc z těchto regionálních výherců budou opět vylosováni dva šťastlivci, jeden v dětské (do 15 let) a jeden v dospělé kategorii (od 16 let), kteří** získají iPAd, mobilní telefon a další věcné ceny od Zastoupení Evropské komise v ČR** a kteří budou pozváni na slavnostní celorepublikové vyhlášení do Evropského domu v Praze. Výherci budou zveřejněni po skončení soutěže na webových stránkách www.europe-direct.cz.

Vyplněný celý kvíz je nutné doručit do 10. června 2015 (PROSÍME O DORUČENÍ CELÝCH KVÍZŮ S VAŠIMI ODPOVĚĎMI, ne pouze seznamů odpovědí bez názvů otázek).

Prosím, nezapomeňte vyplnit čitelně kontaktní údaje, abychom Vás mohli v případě výhry informovat.

Možnosti doručení vyplněného kvízu:

  • osobně do informačního centra EUROPE DIRECT Dvůr Králové nad Labem

  • poštou na adresu informačního centra EUROPE DIRECT: Europe Direct Dvůr Králové n/L, J. Wolkera 131, 544 01 Dvůr Králové n/L

  • e-mailem na adresu informačního centra EUROPE DIRECT: e-mailová adresa: europe-direct@ssis.cz

  • on-line na webu http://eurotime.europe-direct.cz

Kontakty středisek Europe Direct na www.europe-direct.cz. Všechny informace o soutěži naleznete na stránce http://eurotime.europe-direct.cz

Věříme, že se zúčastníte v hojném počtu, a přejeme vám hodně štěstí v soutěžení.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu