Máte chuť zapojit se do výjimečného projektu a využít svůj volný čas pro dobrou a unikátní věc? Chcete se stát součástí kolektivu nadšenců, které baví spolupráce se zajímavými lidmi, a kteří se nebojí vytváření nevšedních projektů? Chystáme akci, která nemá obdoby!

Koho hledáme?

Aktivní lidi od 18 let, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas smysluplné činnosti a nebrání se poznávání nových lidí s podobnými zájmy. (Pokud jste mladší 18 let, můžete se stát dobrovolníkem v případě, že se za Vás jiný plnoletý dobrovolník zaručí.)

Kdy a kde?

15.–17. září v prostorách Univerzity Pardubice

O co se jedná?

Barcamp Mladí a politika je neformální konferencí pro mladé lidi a pracovníky s mládeží, který pořádá Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží. Cílem je vytvořit prostor pro sdílení zkušeností z oblasti participace mládeže, aktivního občanství, inspirace pro budoucí zapojení se do projektů podporující zapojení mládeže do politického a veřejného dění, a také získání nových zážitků a zkušeností v oblasti dobrovolnictví a setkání se se spoustou zajímavých nadšenců a pracovníků v oboru.

Co bude Vaším úkolem?

Spolupráce při organizaci a zajištění hladkého průběhu barcampu, registrace účastníků, příprava akce na místě, podávání informací účastníkům barcampu a další.

Zapojili byste se, ale chcete vědět...:

  • Jak to budu mít s jídlem, dopravou a ubytováním? Dobrovolníkům zajistíme jídlo a pití během celého barcampového víkendu, ubytování na páteční a sobotní noc a proplatíme cestovné do a z Pardubic. Navíc zaručujeme získání cenných zkušeností z pořádání akce, zajímavých zážitků z programu barcampu a také nových kontaktů a přátel! :-)
  • Jak se přihlásit? Pokud se chcete stát součástí kolektivu dobrovolníků na barcamp Mladí a politika anebo máte další otázky či připomínky, neváhejte se na mne obrátit na e-mailové adrese petra.bezdekova@crdm.cz.

Těším se na naši milou budoucí spolupráci!

Petra Bezděková (koordinátorka dobrovolníků)

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu