Řadu tipů z praxe, nástrojů a fungujících projektů nejen v Praze představí dvě organizátorky projektu Prahaton. Hlavně si ale vyzkoušíte brainstorming a přípravu projektu pro konkrétní město, pojďte se inspirovat a naučit jak na to!

Pardubický barcamp: Prahaton aneb jak vytvořit akci na míru potřebám svého města

Prahaton aneb jak vytvořit akci na míru potřebám svého města

Workshop - 90 minut

Tři roky nakopáváme veřejný prostor v Praze. Pořádáme Prahaton a ukazujeme Prahu lidem jinak. Většina účastníků je z Prahy, mohlo by se zdát, že prahu znají, ale upřímně, my po těch letech víme, že ulicemi spíš jen procházejí, než je poznávají. S námi za jeden den poznají Prahu lépe než za celý rok, vyzkouší si vystoupit ze své komfortní zóny a poznat nové lidi.

Jak vystavět svoji akci od píky? Jak zajistit, aby se vám účastníci vraceli? Jak mít každý rok 100% nárůst počtu lidí? Jak akci propagovat, když nemáte finance? Na co nezapomenout a jaké věci/stránky a aplikace se nám při organizaci osvědčily? To a mnohé další se od nás dozvíte.

O lektorkách:

Diana Čechová:

Možná nejsem nejchytřejší na téhle planetě a ani ničím zas tak moc výjimečná, ale snažím se dělat, to co mě baví a v čem vidím smysl. Smysl teď vidím hlavně v cestování a pracování na vlastních projektech, ale kdo ví, jak to bude za pár měsíců? ;) Vždycky jsem byla tak trochu všestranná a neposedná, takže není divu, že jsem se od matematických olympiád časem přesunula k dobrovolničení a studiu sociálních věd. To, co mě ale naučilo nejvíc, jsou brigády. Myslím si, že by si mladý člověk měl vyzkoušet třeba zkusit pracovat rukama, s lidmi, pod tlakem a za málo peněz, jedině tak poznáme sami sebe a naučíme se respektovat ostatní. Ve zkratce: dobrovolničím, pracuju, studuju a cestuju.

Michaela Löfflerová:

Mám doma krabici s diplomy a cenami, můžu ti vyprojektovat ideální samostatnou vesmírnou stanici o velikosti Pardubic, popsat problémy genetiky i zanalyzovat současné problémy mezinárodních vztahů. Dělám toho hodně, některé věci spolu úplně nesouvisí, ale pro mě mají všechny význam. Dobrovolničím, stíhám stáže, pracuji, makám na svých projektech a mimo to ráda cestuju, mezi Prahou a Brnem každý pár dní a často i někam dál :-)

#pardubicky_barcamp Must have:

  1. Toto
  2. Přihlášky na barcamp online
  3. Jak reagovat na některé typy náročných účastníků - na ty, co mluví až příliš nebo naopak na ty, co nemluví vůbec? To vědí Vojta Benda a Radek Drnovský
  4. Skvělá párty v sobotu večer!
  5. Přednáška Filipa Horkého bude ♥

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu