O učení hrou mluvil už Komenský a díky pětici studentů sociologie si ho můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Čeká vás experiment, diskuze, videa a mnoho dalšího. Workshop je vhodný i pro pracovníky s dětmi a mládeží.

Pardubický barcamp: Optikou bezkonfliktní společnosti

Optikou bezkonfliktní společnosti

Workshop - 90 minut

Hned začátkem workshopu „Optikou bezkonfliktní společnosti“ si na vlastní kůži vyzkoušíš, jaké je to být součástí malého experimentu, díky kterému se zamyslíš nad děním okolo sebe a vlastním působením v něm. S výsledky experimentu budeme pracovat v průběhu workshopu, budeme hodně diskutovat a pustíme si i pár zajímavých videí. Po skončení workshopu se vnímání světa okolo tebe změní, budeš svět vnímat více kriticky a začneš pochybovat i nad svým vlastním jednáním.

Co o sobě říkají lektoři

Valerie Pleskačová

Jsem Val, studuji obor Sociologie a sociální antropologie. Pracuji ve výzkumné agentuře NMS, kde zastávám pozici externího kodéra kvalitativních dat. Baví mě práce s čísly a snowboard.

Ondřej Šveda

Vždy se snažím myslet na budoucnost a dělat maximum. V životě se řídím heslem: dělej vždy víc než ostatní a víc se Ti vrátí. Vždy si ale cením kvalitního času s dobrými přáteli.

Linda Sequensová

Jsem neuvěřitelná puntičkářka, která se nyní plně věnuje studiu a studentským aktivitám. Ve volném čase ráda cestuji a mazlím se se svým nemazlivým psem.

Zdeněk Svačina

V rámci svého studia politologie se zaměřuji na veřejné politiky. Mojí velkou zálibou je sledování všemožných bizarností české politiky a zkoumání fungování veřejné správy v plánování dopravní infrastruktury.

Barbora Buřičová

Jsem studentkou sociologie a sociální politiky na FSV UK. Již od prvního ročníku mě baví spolková činnost na naší univerzitě a lidi a projekty, které díky ní poznávám.

Co o workshopu řekli studenti 2. ročníku střední školy, kteří jím prošli na vlastní kůži

  • "Odteď se pozastavím nad denními informacemi."
  • "Budu se teď v tomto ohledu více pozorovat."
  • "Nikdy by mě nenapadlo toto téma zkoumat a jsem ráda, že jsem se dozvěděla, že může dojít až do extrémů."

Autorem tohoto workshopu je studentský spolek Miroslava pod záštitou projektu STUŽÁK.

#pardubicky_barcamp Must have:

  1. Toto
  2. Přihlášky na barcamp online
  3. Používáte Facebook na propagaci svých aktivit a pořád vidíte prostor pro zlepšení - ať už ve zvýšení dosahu vašich příspěvků nebo v posilování vztahu se svojí komunitou? Zjistěte od Erika Bartoše, co funguje a nefungovalo na této síti české pobočce Amnesty International.
  4. Našlapaný program od rána do večera!
  5. Sdílna bude cool!

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu