Uvolněná, to především! Ale stále inspirativní a síťovací. Tak si ji představujeme a chystáme pro vás my. A jaká je vaše představa?

Pardubický barcamp: afterparty s programem SmartUp Nadace 02

Afterparty pořádáme v sobotu 16. září ve spolupráci s Nadací O2 a jejím programem SmartUp.

Proto hned po večerním občerstvení (na kterém si smlsnete právě díky příspěvku Nadace 02) rozjedeme afterparty dvěma SmartUp Talky (od 19 hodin). Připravte se nejen na promítání, ale hlavně na živou diskuzi, mikrofony na dotazy budou připraveny!

Po nich bude následovat party s DJem až do půl desáté... Pak spánek. Nebo obdivování krás města. To už bude na vás :-)

A co je nejlepší? Nebudeme muset kvůli afterparty ani vytáhnout paty z budovy, v které prožijeme celý den - to abychom ušetřili čas na přesunech :-)

Máte nějaký nápad, co byste na afterparty chtěli mít? Typ hudby, barevné nebo stylové ladění...? Podělte se s námi o něj v komentářích!

Zdroj fotografie: Aġenzija Żgħażagħ (Evropská konference mládeže 2017, Malta)

Komentáře

Dobré odpoledne,
Mám otázku, jestli bude mít celý program jednotnou flow, nebo jestli se budou přednášky a workshopy překrývat, takže si budeme muset vybrat.
Mockrát děkuji a budu se těšit za měsíc :)
Monika

Dobrý den, Moniko,

bude možné si vybrat ze 4 programů, které poběží vždy paralelně (plus ještě z 5. doprovodného programu o aktivním občanství v Německu, který organizuje Tandem jako doprovodný program barcampu). Jediný program, který se bude jen minimálně překrývat s dalším (pokud vůbec), bude odpolední moderovaná diskuze. Část příspěvků budeme i natáčet, takže pokud se Vám bude líbit více přednášek nebo workshopů v jeden čas, budete mít u některých možnost podívat se na ně později :-) Co budeme natáčet, ještě pro jistotu prozradíme předem :-)

Mějte se hezky, těším se na viděnou!

Lenka

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu