Úspěchy i faily projektu Zvol si info. Řadu praktických tipů jak nastartovat a řídit v ČR projekt. To vše můžete zjistit na přednášce a diskuzi s Vojtou, vedoucím projektu oceněného letos i Člověkem v tísni.

Pardubický barcamp: Jak nám to přerostlo přes hlavu

Jak nám to přerostlo přes hlavu

Přednáška s diskuzí - 40 minut

Pojďme spolu diskutovat o tom, jak jednoduché/těžké je v současné České republice nastartovat projekt, který pomáhá svému okolí. Kde sehnat finance, do jakých programů se přihlásit, jak působit na sociálních sítích a na co se vlastně zaměřit? Jak vybudovat funkční tým, jestli se dát neziskovou cestou, nebo jestli se na tom dá vydělat. Podělím se s Vámi o naše praktické zkušenosti v rámci jednoletého působení projektu Zvol si info, probereme nejenom to co se nám povedlo, ale také naše faily a na co si dát pozor.

Vojtěch Bruk

Jsem lektorem a správcem rozpočtu projektu Zvol si info, který se zabývá mediální gramotností, kritickým myšlením a zvyšováním podvědomí o moderní podobě propagandy. Stojí za to si mně poslechnout, protože ve Zvol si info mluvíme o aktuálním tématu, které se dotýká nás všech a ohrožuje bezpečnost a základy demokracie nejen v ČR ale v celém světě.

#pardubicky_barcamp Must have:

  1. Toto
  2. Přihlášky na barcamp online
  3. Pojďte si hrát a něco se o sobě dozvědět. Na experimentu o konformitě, který vedou členové studentského spolku Miroslava - pod hlavičkou Stužáku.
  4. Našlapaný program od rána do večera!
  5. Pardubice Ti učarují.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu