Potřebujete pro svůj spolek tvořit videa na sociální sítě, reklamy, sestřihy, reportáže a podobně? Tento celodenní workshop vás provede jejich výrobou krok za krokem: od scénáře, přes natáčení a střih až po publikování.

Jak na vlastní video prezentaci: od návrhu scénáře až po prezentaci na sociálních sítích

Workshop - celodenní

Na workshopu se pod vedením mladých tvůrců z GZ Crew naučíte plánování a výrobu jednoho ze tří typů propagačního videa, které využijete při prezentaci činnosti své organizace či konkrétní akce. Workshop začíná už v pátek v 18:00 (2 hodiny) a pokračuje během všech dopoledních a odpoledních programových bloků Pardubického barcampu. Účastník se za tu dobu naučí:

 • jak naplánovat a vytvořit scénář
 • základní pravidla práce s kamerou (každý dostane k dispozici vlastní)
 • editace, střih
 • nahrání na internet (facebook, youtube) včetně vytvoření vlastního youtube kanálu

Každý účastník bude mít na konci Pardubického barcampu hotové své vlastní video - reportáž, sestřih nebo reklamu.

Kapacita workshopu je omezena na 8 účastníků.

Povinné vybavení každého účastníka:

 • vlastní počítač s myší
 • minimálně 10 GB volného místa v počítači

PŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP ZDE

O lektorech

Filip Kušmirek

Své priority mám jasně stanovené. A to co nejlépe odvádět svoji práci, což znamená do každého videa dát maximum úsilí, aby vypadalo co nejlépe. Studuji od roku 2012 gymnázium, mám za sebou již několik let praxe s videem, hlavně co se týče moderování a střihu, primárně s Premiere Pro od Adobe. Měl jsem tu čest pracovat například se záznamy evropských konferencí. Mám také i několikaletou zkušenost se správou marketingových kampaní a financí, což je také důvodem, proč mám v GZ Crew odpovědnost za finance, marketing a PR naší společnosti.

Jan Palacký

S komplexní správou počítačových sítí mám již několikaletou zkušenost. V důsledku toho v GZ Crew zastupuji pozici technického ředitele a zároveň mám odpovědnost za bezporuchovost počítačové infrastruktury ve státní sféře. Samozřejmě je ale nutno zmínit, že zkušeností s prací s videem jsem začal nabývat souběžně se znalostmi ohledně správy počítačových sítí. Díky tomu jsem schopen jakoukoliv práci odvést na maximum.

Ray Baseley

Snažím se být vždy přítomen kdekoliv, kde se děje něco, co mi může přinést spousty nových zajímavých zkušeností. To také souvisí s tím, že se snažím do všeho jít „po hlavě“. V důsledku toho jsem si proto mohl vyzkoušet roli produkčního asistenta pro anglickou zpěvačku Lilly Allen nebo fotografa festivalů jako například Majáles, Pragofest či 4Fans. Své zkušenosti jsem nyní schopen použít v GZ Crew v pozicích CVO a CBO.

Štěpán Doležal

Moje cesta je můj cíl. To je také jedním z důvodů, proč se snažím v práci s filmem a videem každým dnem zlepšovat a nikdy s tím nepřestat. V důsledku toho jsem se také rozhodl jít SPŠST Panská, díky které mám spousty příležitostí k zdokonalování svých schopností. Díky svým několikaletým zkušenostem s programy jako například Photoshop, Illustrator nebo Motion 5 jsem se například ujal tvorby plakátů pro studentské filmy Ti Dva či Satisfakce nebo jsem se v roli kameramana a střihače podílel na záznamu různých společenských akcí, například maturitního plesu pro mou školu.

PŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP ZDE

#pardubicky_barcamp Must have:

 1. Toto
 2. Přihlášky na barcamp online
 3. Používáte Facebook na propagaci svých aktivit a pořád vidíte prostor pro zlepšení - ať už ve zvýšení dosahu vašich příspěvků nebo v posilování vztahu se svojí komunitou? Zjistěte od Erika Bartoše, co funguje a nefungovalo na této síti české pobočce Amnesty International.
 4. Našlapaný program od rána do večera!
 5. Sdílna bude cool!

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu