Konference regionálních a místních orgánů Rady Evropy zve 1 mladého člověka (16-30 let) z každé členské země k účasti na svém 32. a 33. jednání v 26.-30. března a 16.-20. října 2017 ve Štrasburku. Budete to vy?

Aktivní mladí lidé, pracovníci s mládeží, studenti, mladí politici - to jsou lidé, na které cílí pozvánka od Rady Evropy. Přijmete ji? Máte vlastní projekt, který byste na půdě Rady Evropy rádi rozvíjeli? Lepší příležitost si snad ani nelze představit!

Uzávěrka přihlášek je 29. prosince 2016.

Mladí delegáti (jeden z každé členské země) budou sedět po celou dobu jednání společně s členy shromáždění. Před každým jednáním bude pro mladé delegáty připraveno jednodenní přípravné jednání s ohledem na principy neformálního vzdělávání.

Cestovné a ubytování hradí mladým delegátům organizátoři konference.

Podmínky účasti: participace na březnovém i říjnovém zasedání. Vytvoření lokálního projektu pro mládež v oblasti migrace nebo mezikulturního dialogu (s podporou trenérů a mentorů z Rady Evropy). Angličtina. A dále:

  • be open, committed and motivated to develop and strengthen dialogue between young people and elected representatives at local/regional level;
  • be between 16 and 30 years old;
  • have been resident in one of the Council of Europe member States for a minimum of five years and live in the country which they will represent for the duration of their participation;
  • be a member of a local/regional youth council or parliament, or local/regional council or assembly or executive, or a representative of a youth NGO, or a youth-led structure, or involved in youth work, or a
  • local or regional elected representative;
  • be available and motivated to engage in the whole of the activity including the preparation of grassroots projects;
  • have an interest in actively participating in policy making at local and/or regional levels;
  • be able to multiply the information obtained during the session on their return home;
  • speak English fluently (NB: during the sittings they may also speak in one of the official or working languages for which interpretation is provided (English, French, German, Italian, Russian, Turkish)).

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu