Ve středu 20. dubna se v prostorách MŠMT uskutečnilo v pořadí druhé síťovací setkání aktérů strukturovaného dialogu s mládeží.

Síťovací setkání Strukturovaného dialogu 2016

Mezi 70 účastníky byli lidé z informačních center pro mládež, ze školních a městských parlamentů, z organizací pracujících s menšinami, ale také z krajského úřadu, národního ústavu pro vzdělávání a ministerstev školství a zemědělství a dalších institucí.

Síťovací setkání mělo několik cílů: seznámit a propojit účastníky mezi sebou (k tomu sloužily především seznamovací hra, tematické diskuze při pauzách na kávu a na oběd, odpolední workshop), informovat o vývoji procesu strukturovaného dialogu, o výsledcích z předchozích cyklů, ale také o novinkách - témata konzultací (vyhlášení esejistické soutěže, spuštění online dotazníků konzultací).

Účastníci přišli z organizací, s kterými už spolupracujeme, ale i z těch, které zatím našimi partnery nejsou. Budeme rádi, pokud se řady partnerů Národní pracovní skupiny pro strukturovaný dialog s mládeží rozšíří a společně tak oslovíme co nejvíce mladých lidí - s možností rozvíjet sebe i své okolí.

Kam dál?

Připravujeme - těšte se na:

  • Ebook
  • Animovaný videoklip
  • Fotografie a krátká videa ze síťovacího setkání
  • Evropskou online diskuzní platformu

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu