Kecejme do toho vol.5

Úterý 24. 3. 2015 - Středa 25. 3. 2015
E-mail organizátora: 
jana.votavova@crdm.cz
Web organizátora: 
Párty ze světa strukturovaného dialogu

**Zveme vás na start 5. ročníku projektu Kecejme do toho. Přijďte se podívat na akci, kterou jsme pro vás připravili na úterý 24. 3. v Lucerna Music Baru. Vstup je zdarma po vyplnění krátkého dotazníku na místě.**

**Line up:**

> 19:30 - 20:10 - Katarzia

> 20:15 - 20:55 - The High Corporation

> 21:15 - 21:55 - Věc Makropulos

> 22:15 - 23:00 - Megaphone

> 23:15 - 00:30 - 2127sounds feat Mr. Cocoman, Dr. Kary, Erika Fečová, Kato, Oliver Lowe, Jen Hovorka a další..

**afterparty: Maro/ hip hop**

---------

interpreti:

**2127sounds:**

Pod labelem 2127 YG Records vzniká nová doprovodná kapela 2127sounds. Na prvním koncertě doprovodí Dr. Karyho, Kata, Eriku Fečovou, Mr. Cocomana, Olivera Lowe, Jena Hovorku a další.

Kytara, synths, samples - Antonín Dlapa (Tonya Graves, Voila!, Anthony Dee, Oskar Maurice)
Klávesy, synths, samples - Jan Steinsdörfer (Ewa Farna, producent)
Bicí, samples, pady - Petr Hanák (The High Corporation, Fallgrapp, Dj)
Bicí, perkuse - Marek Antoňů (Anthony Dee, Nano Illusions)
Baskytara, kontrabas, bass synths - Matěj Černý (Fehero Rocher)

**Katarzia:**

Autorský girl folk rap po slovensky

**Megaphone:**

Megaphone je svěžím větrem české klubové i festivalové scény. Základem je rozmanitý a rozpoznatelný mix funku, rocku, reggae či disco s jasným rukopisem. V létě 2013 Megaphone vydal debutové dlouhohrající album Gift Shop, které pokřtil a s kapelou zazpíval Matěj Ruppert (Monkey Business). V tomtéž roce kapela vystoupila na TOP českých festivalech Rock for People či Colours of Ostrava ve společnosti nejlepších českých i světových kapel. V roce 2014 vzniká jedinečný videoklip k singlu Dancin' shoes, jenž v současnosti rotuje např. v televizní stanici Óčko. Základem jsou energická vystoupení s našláplým setem písní, které nenechají nikoho sedět u stolu. Chceme Vám připravit jedinečný zážitek.

**The High Corporation:**

Potkala se dcera pastora s vyznavačem lámaných beatů, přizvali k sobě klasického kytaristu a ctitele spodních frekvencí, přičemž s údivem zjistili, že je pojí společné hudební představy, které se rozhodli přetavit v skutečnost. Usilovně pátrají po nových zvukových barvách, hudebních směrech a způsobech vyjádření. Jejich krédem je vývoj a jejich možnosti jsou v zásadě neomezené, propojí-li se s možnostmi těch, co na ně budou čekat v publiku.

**Věc Makropulos:**

Kapela je složená ze skupiny grázlů a vejlupků, které už nebavilo nakopávat ostatním zadky jen ve svých ulicích. Proto se rozhodli rozkopávat celý svět hlavně o víkendech a naopak v týdnu pomáhat babičkám, dědečkům, maminkám a tatínkům. To vše jim však na přísnosti rozhodně neubírá. Je to banda magorů co do vína si lejou kolu.

**Maro:**

Afterparty pro nás pořeší Maro z Prago Union. Těšte se na hip hopovou flow v nočním Lucerna Baru.