Vzdělávací soutěž: Hledá se LeaDr.

Středa 30. 12. 2015 - Čtvrtek 31. 12. 2015
E-mail organizátora: 
marianka.mackova@jsns.cz
Člověk v tísni připravil zajímavý vzdělávací projekt.

**Znáte ve svém okolí mladé lidi, kteří se snaží pozitivně ovlivnit místo, kde žijí? Nebo jste vy sami aktivní - raději konáte, než řečníte?
Víte o někom, kdo by chtěl ve svém městě/obci rozjet projekt, a uvítal by podporu?**

Pak se podívejte na[ www.kdojiny.cz/leadr](https://www.jsns.cz/cz/page/150/Hleda_se_leadr.html) – rozjíždíme vzdělávací soutěž, kde se můžete například naučit základům projektového managementu, osvojit si umění vedení lidí, vyzkoušet si zorganizovat tiskovou konferenci nebo debatovat s úspěšnými aktivisty. Navíc vítěz soutěže získá finanční podporu svého projektu a stáž v ČR nebo v zahraničí.

V průběhu školení vás také seznámíme se vším, co se týče fungování samospráv: jak se staví rozpočet obce, jaké jsou povinnosti a možnosti měst, jak funguje zastupitelstvo a další. Chceme vám ukázat, co všechno lze z pozice zastupitele ovlivnit a možná vás přesvědčíme, že právě vy byste do místní politiky vstoupit měli.

**Projekt je určen mladým lidem ve věku 18 až 25 let**, podrobnosti včetně způsobu, [jak se přihlásit](https://www.jsns.cz/cz/article/151/Jak_se_zapojit.html), naleznete na [webových stránkách](https://www.jsns.cz/cz/page/150/Hleda_se_leadr.html), nebo se zapojte na [facebooku](https://www.facebook.com/HledaseLeaDr/)!

PřílohaVelikost
PDF Tisková zpráva (.pdf)628.36 KB
Image icon Leták (.jpg)209.19 KB