Člověk v tísni připravil zajímavý vzdělávací projekt.

Čtvrtek 31. 12. 2015

Znáte ve svém okolí mladé lidi, kteří se snaží pozitivně ovlivnit místo, kde žijí? Nebo jste vy sami aktivní - raději konáte, než řečníte? Víte o někom, kdo by chtěl ve svém městě/obci rozjet projekt, a uvítal by podporu?

Pak se podívejte na www.kdojiny.cz/leadr – rozjíždíme vzdělávací soutěž, kde se můžete například naučit základům projektového managementu, osvojit si umění vedení lidí, vyzkoušet si zorganizovat tiskovou konferenci nebo debatovat s úspěšnými aktivisty. Navíc vítěz soutěže získá finanční podporu svého projektu a stáž v ČR nebo v zahraničí.

V průběhu školení vás také seznámíme se vším, co se týče fungování samospráv: jak se staví rozpočet obce, jaké jsou povinnosti a možnosti měst, jak funguje zastupitelstvo a další. Chceme vám ukázat, co všechno lze z pozice zastupitele ovlivnit a možná vás přesvědčíme, že právě vy byste do místní politiky vstoupit měli.

Projekt je určen mladým lidem ve věku 18 až 25 let, podrobnosti včetně způsobu, jak se přihlásit, naleznete na webových stránkách, nebo se zapojte na facebooku!

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu