Slavnostní vyhlášení výsledků ceny Gratias Tibi

Neděle 31. 5. 2015 - Pondělí 1. 6. 2015
E-mail organizátora: 
@
Web organizátora: 
Cena pro akční mladé lidi, které je Národní pracovní skupina partnerem.

**Světlo a tanec bude během slavnostního předávání řídit mladý režisér a scénograf Tomáš Pilař**

Slavnostní předávání ceny Gratias Tibi, které proběhne **1. června 2015 od 19:00 v pražské Lucerně**, bude pod taktovkou mladého režiséra a scénografa Tomáše Pilaře. Tak jako mladí lidé nominovaní na cenu Gratias Tibi mění své okolí k lepšímu, Tomáš Pilař již ve svých 26 letech výrazně proměnuje naši divadelní a kulturní scénu, a za svou práci je oceňován i v zahraničí. Díky jeho jedinečné práci se světlem uvidíme během slavnostního vyhlášení doslova "záři refletorů" všechny vítězné projekty mladých lidí.

Tomáš Pilař je nejmladším praktikujícím operním režisérem v ČR, momentálně působí jako režisér opery v Plzni. Jako jediný český režisér byl ve finále prestižní mezinárodní ceny Linbury Prize v Londýně, kde byl oceněn za svou práci se světlem. V roce 2015 byl zvolen magazínem Forbes jako jeden ze 30ti nejtalentovanějších lidí pod 30 let v České republice, kteří mění svět kolem sebe.

Tanečníci pod vedením Tomáše Pilaře nás tak společně s moderátorkou Ester Janečkovou budou provázet celým slavnostním večerem.

---------
Popis akce převzat z webu www.gratiastibi.cz
V příloze video z loňského předávání ocenění.