Síťovací setkání aktérů Strukturovaného dialogu - vyhlášení EU konzultací

Středa 20. 4. 2016 - Čtvrtek 21. 4. 2016
E-mail organizátora: 
lenka.jurenova@crdm.cz
Síťovacím setkáním zahájíme nové evropské konzultace v České republice a zúčastní se jej přibližně 60–80 zástupců organizací a institucí, které pracují s mládeží a zástupci mladých lidí (včetně MŠMT, informačních center pro mládež atd.). Zároveň se dozvíte jak se pracovalo a co se podařilo s výstupy z minulých konzultací.

Chcete být u představení a zahájení nové konzultace EU v rámci strukturovaného dialogu s mládeží? Přihlaste se na setkání.
Chcete se zapojit do dalších akcí strukturovaného dialogu EU s mládeží? Dozvíte se jak.
Chcete se setkat s dalšími aktéry, kteří aktivity strukturovaného dialogu realizují? Máte možnost se seznámit.
Chcete se podílet na diskuzi ohledně prvotních priorit nového tématu? Odpoledne budete diskutovat, co je z evropských témat podstatné pro Českou republiku a na co se společně zaměřit.
Zajímá Vás, čeho se v minulém cyklu strukturovaného dialogu dosáhlo? Na setkání se dozvíte jako první.

To vše a navíc příjemná atmosféra MŠMT a přítomnost lidí, kteří se zajímají a pracují s mladými. I to je Síťovací setkání aktérů strukturovaného dialogu s mládeží u příležitosti vyhlášení nových tematických konzultací dne 20. dubna 2016.

Přihlásit se můžete nejpozději do 14. dubna [prostřednictvím formuláře](https://docs.google.com/forms/d/1mAaNonuL_UNKqF1Nvhdb_gz9Ua45IHNayL14mDY...).

Program setkání ke stažení níže, stravování zajištěno na místě.

PřílohaVelikost
PDF Program Síťovacího setkání 2016 (.pdf)455.28 KB