Síťovacím setkáním zahájíme nové evropské konzultace v České republice a zúčastní se jej přibližně 60–80 zástupců organizací a institucí, které pracují s mládeží a zástupci mladých lidí (včetně MŠMT, informačních center pro mládež atd.). Zároveň se dozvíte jak se pracovalo a co se podařilo s výstupy z minulých konzultací.

Středa 20. 4. 2016, 09:00 - 16:00
E-mail organizátora: lenka.jurenova@crdm.cz
Web organizátora: Http://www.strukturovanydialog.cz

Chcete být u představení a zahájení nové konzultace EU v rámci strukturovaného dialogu s mládeží? Přihlaste se na setkání. Chcete se zapojit do dalších akcí strukturovaného dialogu EU s mládeží? Dozvíte se jak. Chcete se setkat s dalšími aktéry, kteří aktivity strukturovaného dialogu realizují? Máte možnost se seznámit. Chcete se podílet na diskuzi ohledně prvotních priorit nového tématu? Odpoledne budete diskutovat, co je z evropských témat podstatné pro Českou republiku a na co se společně zaměřit. Zajímá Vás, čeho se v minulém cyklu strukturovaného dialogu dosáhlo? Na setkání se dozvíte jako první.

To vše a navíc příjemná atmosféra MŠMT a přítomnost lidí, kteří se zajímají a pracují s mladými. I to je Síťovací setkání aktérů strukturovaného dialogu s mládeží u příležitosti vyhlášení nových tematických konzultací dne 20. dubna 2016.

Přihlásit se můžete nejpozději do 14. dubna prostřednictvím formuláře.

Program setkání ke stažení níže, stravování zajištěno na místě.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu