(Ne)vyloučení mladí

Pondělí 25. 3. 2024
E-mail organizátora: 
@
Web organizátora: 
Kulatý stůl (Ne)vyloučení mladí se bude věnovat výstupům konzultací 10. cyklu Dialogu EU s mládeží (Strukturovaného dialogu), jehož tématem je cíl mládeže 3) Inkluzivní společnost. Dále bude představen projekt Youth Wiki, který se věnuje analýze politik mládeže v evropských zemích. Jedním z projektových témat je i sociální inkluze. V rámci tématu vzniklo dotazníkové šetření, které se věnuje postojům mladých k inkluzi v české společnosti a dostupnosti volnočasových aktivit a služeb pro mladé lidi. Výsledku šetření budou prezentovány na kulatém stole.

Ke kulatému stolu zveme tvůrce politik a lidi s rozhodovací pravomocí, mladé lidi a pracovníky s mládeží. Cílem je nahlédnout společně do procesu a výstupů Youth Wiki a 10. cyklu Dialogu EU s mládeží (Strukturovaného dialogu) a diskutovat o tom, jak s tématy dále pokračovat a jak je s nimi možné pracovat na české národní a lokální úrovni. 

Akce se bude konat 25. 3. 2024 od 15 hod. v zasedací místnosti na adrese Senovážné nám. 24, 110 00 Praha – Nové Město. V příloze naleznete podrobnější informace. 

V případě zájmu prosím potvrďte účast na tento e-mail nebo na tel. +420 736 266 355 nebo skrze tento přihlašovací formulář. Prostřednictvím uvedených kontaktů se na mě neváhejte obrátit také v případě jakýchkoliv dotazů.