Školy zabíjejí dobrovolnictví mladých! Souhlasíte? Ne? Tak dorazte na tuto akci. Komu nevadí večerní hodina, ten se má na co těšit.

Středa 21. 10. 2015, 19:00
E-mail organizátora: michaela.cvachova@crdm.cz
Web organizátora: http://6b.cz/8U6

Chceš si zkusit dobrovolnictví, ale školní povinnosti a docházka Ti to nedovolují? Chceš to změnit? Myslíš si, že by dobrovolnictví mělo být podporováno i během studia? Nebo aspoň nepostihovány absence během jeho vykonávání? Není pro budoucí život důležitější zkušenost z reálného života než teorie ze školních učebnic? Nebo alespoň stejně důležitá? A pokud ano, co se s tím dá udělat?

Dobrovolnický klub INEX-SDA a Mladí občané Tě zvou na setkání, kde mohou všichni říci, co si o tomto tématu myslí, a jak by bylo možné změnit současnou situaci.

Debata bude probíhat formou strukturovaného dialogu a budou se účastnit i poslankyně Nina Nováková a místopředseda výboru pro školství v Poslanecké sněmovně Petr Kořenek, kteří mohou zajímavé připomínky vyhodnotit a poslat „výše“. Máš tedy opravdovou možnost svými nápady dobrovolnickou situaci změnit!

Ve středu 21. října se koná první ze série Debat v Kampusu, kdy mladí lidé dostanou příležitost vyjádřit svůj názor a navrhnout, jak by bylo možné řešit věci, které je pálí. Přijď se zapojit i Ty a společně s námi zkusit najít řešení.

KDE? Kafé Kampus, Náprstkova 10, Praha (web zde)

Debatu pořádají:

Mladí občané (MOB): Nezisková organizace založená mladými lidmi rozličných zájmů a společného cíle - zlepšovat náš veřejný prostor. mladiobcane.cz/

INEX - Sdružení dobrovolných aktivit: Nezisková organizace, jejímž posláním je prostřednictvím dobrovolnických projektů, vzdělávacích programů a kampaní podporovat rozvoj tolerantní otevřené společnosti a aktivního odpovědného přístupu k okolnímu světu nejen v Čechách, ale i na celém světě. inexsda.cz/

podívejte se i na FB událost.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu