Co pomůže digitálním občanům spokojeně a demokraticky (pře)žít. Zveme vzdělavatele se zájmem o on-line svět a děti a mladé lidi v něm, do fokusní skupiny nového projektu #COMPETENCES.

Čtvrtek 12. 1. 2017, 15:00 - 17:00
Telefon organizátora: 724090078
E-mail organizátora: puttova@antikomplex.cz
Web organizátora: http://www.antikomplex.cz

Cílem skupiny je najít odpovědi na otázky: Jaký potřebuje být a co potřebuje dítě a mladý člověk umět, aby dokázal spokojeně žít v demokratické společnosti? A co potřebuje, aby mohl demokratické hodnoty ctít i ve virtuálním světě? Mohou jej podpořit učitelé, vedoucí oddílů, zájmových kroužků, sociální pracovníci?

Setkání fokusní skupiny se uskuteční 12. ledna 2017 od 15.00 do 17.00 ve Skautském institutu v Praze a 16. ledna v Brně (čas a místo budou upřesněny) a povedou ji Milan Hrubeš a Tereza Vávrová z Centra občanského vzdělávání. Zváni jsou učitelé, vedoucí oddílů, odborníci z neziskových organizací, sociální pracovníci nízkoprahových klubů atd. Účast na skupině můžeme odměnit částkou 500 Kč a případné náklady na cestovné. Hlásit se můžete do 5. ledna 2017 na puttova@antikomplex.cz. Pokud máte v okolí někoho, kdo pracuje s dětmi nebo mladými lidmi a mohla by ho účast ve skupině bavit, neváhejte a sdílejte.

Kapacita skupiny je max. 12 osob. V případě, že se sejde více zájemců, budeme vybírat tak, aby bylo zastoupeno co nejvíce profesních skupin.

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu