COV: fokusní skupina #COMPETENCES

Čtvrtek 12. 1. 2017 - Pátek 13. 1. 2017
E-mail organizátora: 
puttova@antikomplex.cz
Telefon organizátora: 
724090078
Web organizátora: 
Co pomůže digitálním občanům spokojeně a demokraticky (pře)žít. Zveme vzdělavatele se zájmem o on-line svět a děti a mladé lidi v něm, do fokusní skupiny nového projektu #COMPETENCES.

Cílem skupiny je najít odpovědi na otázky: Jaký potřebuje být a co potřebuje dítě a mladý člověk umět, aby dokázal spokojeně žít v demokratické společnosti? A co potřebuje, aby mohl demokratické hodnoty ctít i ve virtuálním světě? Mohou jej podpořit učitelé, vedoucí oddílů, zájmových kroužků, sociální pracovníci?

Setkání fokusní skupiny se uskuteční **12. ledna 2017 od 15.00 do 17.00** ve Skautském institutu v Praze **a 16. ledna** v Brně (čas a místo budou upřesněny) a povedou ji Milan Hrubeš a Tereza Vávrová z Centra občanského vzdělávání. Zváni jsou učitelé, vedoucí oddílů, odborníci z neziskových organizací, sociální pracovníci nízkoprahových klubů atd. Účast na skupině můžeme odměnit částkou 500 Kč a případné náklady na cestovné. Hlásit se můžete **do 5. ledna 2017** na puttova@antikomplex.cz. Pokud máte v okolí někoho, kdo pracuje s dětmi nebo mladými lidmi a mohla by ho účast ve skupině bavit, neváhejte a sdílejte.

Kapacita skupiny je max. 12 osob. V případě, že se sejde více zájemců, budeme vybírat tak, aby bylo zastoupeno co nejvíce profesních skupin.