6. Kulatý stůl ČSU v Poslanecké sněmovně

Čtvrtek 19. 5. 2016 - Pátek 20. 5. 2016
E-mail organizátora: 
jpalounek@stredoskolskaunie.cz
Telefon organizátora: 
724090078
Web organizátora: 
Česká středoškolská unie bude v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky řešit, zda školství podporuje zdravý životní styl mladých lidí.

Podporuje škola zdravý životní styl? A nebo ho sabotuje a ničí normální denní rytmus? Vyhovuje ti stravování na českých středních? A funguje česká koncepce tělesné výchovy?

Právě o tom a o dalších věcech budeme diskutovat na již 6. kulatém stolu v Poslanecké sněmovně.

K čemu to celé je? Díky spolupráci s paní poslankyní Ninou Novákovou otevíráme různá témata týkající se středních škol na půdě Poslanecké sněmovny, abychom je mohli ovlivnit. V jedné místnosti se sejde několik desítek středoškoláků a lidé, kteří nastavují pravidla, podle kterých se my zase řídíme. Právě tady pak vzniká prostor pro diskusi a posléze návrhy změn.

Kromě paní poslankyně se kulatého stolu zúčastní i:

● MUDr. Marie Nejedlá, Státní zdravotní ústav, vedoucí programu Škola podporující zdraví

● PhDr. Vít Čelikovský, psycholog a psychoterapeut

● Mgr. Pavel Kraemer, Ph.D, Institut pro podporu inovativního vzdělávání

Neváhej také pozvat svoje spolužáky ze školy a kamarády. Kulatých stolů se mohou zúčastnit nejen naši členové, ale všichni středoškoláci. :)

Na akci je potřeba se registrovat alespoň 48h předem. Prosím, vyplňte stručné informace kvůli bezpečnostním opatřením Poslanecké sněmovny přes odkaz Vstupenky k dispozici. Nemůžeme zajistit vstup těm, kteří se včas neregistrují. Děkujeme.

// potvrzení pro školu zajištěno

Registrace na [http://bit.ly/1svG4Ih](http://bit.ly/1svG4Ih)