Anna Pánková

Anička se do všeho vrhá po hlavě. Ve svých 18 letech má za sebou stáž u Akademie věd ČR, řadu politických simulací, úspěšných účastí v několika různých soutěžích, ať už jazykových, filosofických nebo ekonomických. Tento rok ji navíc čeká stáž ve firmě Deloitte. Momentálně působí jako PR specialistka a koordinátorka projektů pro Mladé občany... (číst více)

Jakub Vašák

Jmenuju se Jakub Vašák a chodím do 4. ročníku Gymnázia na Zatlance. Na Zatlance jsem také poznal sílu a význam studentských parlamentů - v nich si zkoušíme drobnou organizaci, spolupráci a komunikaci s autoritami v prostředí společných cílů. A hlavně se zajímáme o své blízké okolí. Skrze ně tedy napomáháme vytvářet onu občanskou zodpovědnost,... (číst více)

Karolína Lískovcová

Jmenuji se Karolína Lískovcová a dokončuji magisterské studium na Pařížském institutu politických věd v oboru mezinárodní veřejný management se zaměřením na globální zdraví a evropské záležitosti, což jsou také obory, kterým se chci dále věnovat. Měla jsem již příležitost reprezentovat ČR na konferenci v Lisabonu v r. 2019, ale byla to velmi... (číst více)

Vladimír Bodiš

Mladým ambasadorem Strukturovaného dialogu s mládeží jsem již podruhé. Moje škála aktivit je pestrá – od dobrovolníka v Amnesty International ČR, která se zabývá lidskými právy, přes ambasadora Rekonstrukce státu se zaměřením na nezávislou justici, protikorupční zákony a zákony transparentnosti, po tématiku školství. Zde se zejména zabývám... (číst více)

Buďme v kontaktu