Adam Trunečka

Jmenuji se Adam Trunečka, je mi 19 let, jsem čerstvým maturantem a začínajícím studentem na FSV UK. Mým bezesporu největším zájmem je politika, především ta evropská. V chápání EU však má spousta lidí výrazné mezery. Věřím, že čím více jsou lidé o politice informováni, tím lépe mohou využít svá demokratická práva, což jim může otevřít více... (číst více)

Anna Sochorová

Jsem studentka pražského gymnázia, zajímám se především o hudbu, literaturu a ráda tancuji. Minulý rok jsem získala stipendium, díky němuž jsem vycestovala do USA a studovala tam střední školu. To je také jeden z důvodů, proč jsem se přihlásila do programu mladých ambasadorů, ráda bych své zahraniční zkušenosti předávala dál.

Kristýna Komůrková

Jmenuji se Kristýna Komůrková a jsem studentkou Gymnázia T. G. Masaryka v Litvínově. Situace panující v Ústeckém kraji mě nenechala klidnou a spíše než jít cestou prázdný dialogů vedených v hospodě u piva, začala jsem vést dialog s Míšou a Zuzkou ze Strukturovaného dialogu s mládeží poté, co jsem se zúčastnila workshopu Demokracie a já v rámci... (číst více)

Lubomír Janšta

Jsem studentem Karlovy Univerzity v Praze, oboru ekonomie a finance. Část studia jsem absolvoval na zahraničních univerzitách v Austrálii a Velké Británii. Již několik let se aktivně zapojuji do projektů v rámci evropské dobrovolné služby a organizace Tedx Prague Youth. Jsem členem “180 degrees consulting”, která napomáhá rozvoji neziskovým... (číst více)

Natálie Šťastná

V současné době studuji na Gymnáziu v Krnově. Pravidelně se účastním akcí, které slouží k neformálnímu vzdělávání a podpory participace mládeže – například projekt Demokracie a já, simulace zasedání Rady bezpečnosti OSN (Staň se diplomatem!) nebo Parlamentu EU (Rozhoduj o Evropě). Jsem členkou rétorického kroužku, se kterým jezdím na debatní... (číst více)

Pavel Tomáš Řehák

Jsem studentem politologie na Univerzitě Karlově a oboru PR a komunikace na VOŠ publicistiky v Praze. Dlouhodobě se zabývám projekty a politikou mládeže, starám se o zahraniční spolupráci spolku Mladí občané a reprezentoval jsem českou mládež např. na 4th Africa - Europe Youth Summit v Pobřeží slonoviny nebo na Arab European Youth Forum for... (číst více)

Viktorie Valvodová

Jsem studentkou druhého ročníku Gymnázia Česká Lípa, kde působím jako předsedkyně a zakladatelka studentské rady tohoto gymnázia. Dále jsem pak předsedkyní Zastupitelstva dětí a mládeže Česká Lípa a také zastupuji Liberecký kraj v Národním parlamentu dětí a mládeže, kde mám funkci 1. místopředsedkyně. Mimo jiné se ve volném čase zajímám o politiku... (číst více)

Vladimír Bodiš

Jsem mladým ambasadorem Strukturovaného dialogu s mládeží. Moje škála aktivit je pestrá – od dobrovolníka v Amnesty International ČR, která se zabývá lidskými právy, přes ambasadora Rekonstrukce státu se zaměřením na nezávislou justici, protikorupční zákony a zákony transparentnosti, po tématiku školství. Zde se zejména zabývám inkluzivním... (číst více)

Buďme v kontaktu