Aktuality

Fotosoutěž JE VENKOV OUT?

Jak vnímáš život mladých lidí mimo velká města? Co je na něm jedinečného a co mu naopak chybí? Jaké má venkov přednosti? Jaké nevýhody? Byl by pro tebe jasnou volbou do budoucna? Zapoj se do soutěže a vyjádři svůj názor na život mladých lidí na venkově! Soutěž trvá do 30. září 2019. Nejoriginálnější fotografie budou oceněny.

Číst dál

Úvodní školení ambasadorů SD úspěšně za námi

Nové nápady, inspirace, propojování s Youth Goals a plánování projektů. I tak by se dalo charakterizovat úvodní školení mladých ambasadorů strukturovaného dialogu, které se uskutečnilo 15. a 16. června v Hradci Králové. Poprvé se na něm potkalo pět nadšených mladých lidí, aby naplánovali své projekty a propojili je se současným, VII. cyklem strukturovaného dialogu, který nese název Vytváření příležitostí pro mladé lidi.

Číst dál

Mají se mladí lidé zapojovat do politiky?

Anketa

Vyjádřete svůj názor!

V rámci strukturovaného dialogu Evropské unie s mladými lidmi a organizacemi mládeže pořádáme konzultaci na téma jak posílit zapojování mladých lidí do veřejného dění a politiky. Mají se však vůbec mladí lidé zapojovat do politiky a nebo se mají věnovat jiným věcem?

Buďme v kontaktu