Od účastnice síťovacího setkání nám dorazila pozvánka na akci s tématikou strukturovaného dialogu s mládeží. Nemáte cestu do Jindřichova Hradce dne 9. 12. 2014? Možná pro Vás máme důvod.

Strukturovaný dialog v praxi

Dne 9. 12. 2014 se uskuteční v Jindřichově Hradci již potřetí setkání mladých lidí s veřejnými činiteli. Téma, které se bude diskutovat je pro mladé lidi velmi důležité – zaměstnanost mladých lidí. Pokud vaše organizace zvažuje možnost zrealizovat strukturovaný dialog a zažádat v roce 2015 o grand v rámci vzdělávacího projektu EU Erasmus+ v akci KA3 a chcete sdílet zkušenosti s ostatními, nabízíme možnost účasti na našem setkání. Zažijte strukturovaný dialog v praxi!

Po ukončení strukturovaného dialogu s mládeží bude následovat seminář, na kterém budou diskutovány praktické náležitosti.

Budete mít možnost hovořit s účastníky dialogu a rádi se podělíme o naše zkušenosti, které jsme doposud získali. Účast pro zájemce je zdarma, účastník si hradí dopravu. V případě zájmu zajistíme ubytování. Pozvánka a přihláška na akci je níže.

přihláška http://goo.gl/forms/DDI1fU8amE

pozvánka http://www.icmjh.cz/inpage/pozvanka-9-12-2014/

Přidat komentář

Prosím odpovězte na otázku z důvodu ochrany proti spamu.

Buďme v kontaktu